9.5

Medewerkers

Wij stellen u graag voor aan ons team:

Adriaan Dijkstra
Inkoop / Verkoop
adriaan@autodijk.nl
0519-292941
06-23642353

Mark de Wilde
Verkoop
mark@autodijk.nl
0519-292941
06-51732900

Folbert Nicolai
Werkplaatschef / Aftersales
folbert@autodijk.nl
0519-292941

Frans Venema
Magazijn / Aftersales
magazijn@autodijk.nl
0519-292941

Chiron Boomsma
Aftersales / Autotechnicus / APK keurmeester
chiron@autodijk.nl
0519-292941

Germ van der Galiƫn
Autotechnicus / APK keurmeester / EV specialist
0519-292941

Arjo Visser
Autotechnicus / APK keurmeester
0519-292941

Catrinus Veenstra
Autotechnicus / APK keurmeester
0519-292941

Goffe Vellema
Autotechnicus 
0519-292941

Gysbert Hiemstra
Autotechnicus
0519-292941

Kees Dijk
Administratie
administratie@autodijk.nl
0519-292941

Jarno Nicolai
Reconditionering
0519-292941

Jesse Hoekstra
Reconditionering
0519-29294